Jesteś tutaj: Start / Redakcja BIP

Redakcja BIP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
L.pUżytkownikStanowiskoNr tel. wewnętrznegoAdres email
1. Tomasz Saluszewski
Administrator Systemów Informatycznych 336 tomasz.saluszewski@powiat-zlotoryja.pl
2. Karolina Świątkowska Główny specjalista 330  karolina.swiatkowska@powiat-zlotoryja.pl
3. Kamila Hanysz Główny specjalista 316  kamila.hanysz@powiat-zlotoryja.pl
4. Krzysztof Dudek   76 8782 444  krzysztof.dudek@powiat-zlotoryja.pl
5. Anna Spuriak-Kulas Samodzielny referent 302  anna.spuriak-kulas@powiat-zlotoryja.pl
6. Jacek Grabowski Zastępca kierwonika Wydziału Edukacji i Promocji
343  jacek.grabowski@powiat-zlotoryja.pl
7. Małgorzata Starzec Referent 317  malgorzata.starzec@powiat-zlotoryja.pl
8. Ada Mikus Podinspektor 330  ada.mikus@powiat-zlotoryja.pl
9. Urszula Dudzic      urszula.dudzic@powiat-zlotoryja.pl
10. Kamil Goda Kierownik Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych 331  iod@powiat-zlotoryja.pl
11. Beata Borucka Inspektor 323 beata.szerwiel-borucka@powiat-zlotoryja.pl
12. Monika Gudz Główny specjalista 306 monika.gudz@powiat-zlotoryja.pl
13. Aleksanda Łuniewska Podinspektor 317 biurorady@powiat-zlotoryja.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Starostwo Powiatowe
Data utworzenia:2015-03-23
Data publikacji:2015-03-23
Osoba sporządzająca dokument:Paweł Skiba
Osoba wprowadzająca dokument:Paweł Skiba
Liczba odwiedzin:3765

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2019-08-07 10:48:06Paweł SkibaAktualizacjaRedakcja BIP