Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Piątek, 2024-04-12 ( Imieniny: Juliusza, Lubosława)

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatu Złotoryjskiego - Redakcja BIP

Redakcja BIP

L.p Użytkownik Stanowisko Nr tel. wewnętrznego Adres email
1. Tomasz Saluszewski Administrator Systemów Informatycznych 336 tomasz.saluszewski@powiat-zlotoryja.pl
2. Anna Spuriak-Kulas Samodzielny referent 302 anna.spuriak-kulas@powiat-zlotoryja.pl
3. Ada Mikus Podinspektor 330 ada.mikus@powiat-zlotoryja.pl
4. Monika Lesik-Leszczewicz Podinspektor 323 monika.lesik@powiat-zlotoryja.pl
5. Kamil Goda Kierownik Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych 331 iod@powiat-zlotoryja.pl
6. Beata Borucka Inspektor 323 beata.szerwiel-borucka@powiat-zlotoryja.pl
7. Monika Gudz Główny Specjalista 332 monika.gudz@powiat-zlotoryja.pl
8. Aleksandra Łuniewska Główny Specjalista 317 biurorady@powiat-zlotoryja.pl
9. Urszula Dudzic Dyrektor ZAZ 75 713 48 90 biuro@zazswierzawa.pl
10. Marta Skraba Główny Specjalista 313 marta.skraba@powiat-zlotoryja.pl
11. Monika Danielak Główny Specjalista 313 monika.danielak@powiat-zlotoryja.pl
12. Monika Sadowska -------------- (76) 878 29 50 zlotoryja@winb.wroc.pl
13. Jarosław Łozowski -------------- (76) 878 29 50

zlotoryja@winb.wroc.pl

14. Monika Grubczyńska Główny Specjalista 303

monika.grubczynska@powiat-zlotoryja.pl

15. Łucja Malec Geodeta Powiatowy (76) 8787-140

lucja.malec@powiat-zlotoryja.pl

16. Ewelina Łagosz Podinspektor 332

ewelina.lagosz@powiat-zlotoryja.pl

17. Monika Stolarczyk Zastępca Kierownika WK 304

monika.stolarczyk@powiat-zlotoryja.pl

Autor: Kamil Goda

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-03-23 12:00przez: Kamil Goda
Opublikowano:2015-03-23 06:42przez: Kamil Goda
Zmodyfikowano:2024-03-13 06:40przez: Tomasz Saluszewski
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Złotoryi
Odwiedziny:6009

Rejestr zmian

  • [2024-03-13 06:40:20]Tomasz SaluszewskiAktualizacja
  • [2024-01-11 08:16:48]Tomasz SaluszewskiAktualizacja
  • [2023-11-06 08:24:01]Tomasz SaluszewskiAktualizacja
  • [2023-10-25 09:22:59]Tomasz Saluszewskipoprawki redakcyjne
  • [2023-10-25 09:21:12]Tomasz SaluszewskiAktualizacja
  • [2023-10-24 13:52:18]Tomasz SaluszewskiAktualizacja
  • [2023-04-25 07:39:01]Kamil GodaAktualizacja
  • [2022-07-18 07:47:59]Kamil GodaAktualizacja
  • [2021-10-12 13:57:59]Kamil GodaAktualizacja
  • [2021-03-10 18:23:34]Kamil GodaPoprawki redakcyjne
  • [2021-02-18 11:55:48]Kamil GodaAktualizacja
  • [2021-02-02 11:44:27]Kamil GodaAktualizacja
  • [2021-01-20 13:08:00]Kamil GodaAktualizacja
  • [2020-12-17 13:57:59]Kamil GodaAktualizacja
  • [2020-09-14 11:48:44]Kamil GodaAktualizacja listy redaktorów
  • [2019-08-07 10:48:06]Paweł SkibaAktualizacja

Banery/Logo