Jesteś tutaj: Start / Redakcja BIP

Redakcja BIP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
L.pUżytkownikStanowiskoNr tel. wewnętrznegoAdres email
1. Kamil Goda Administrator Bezpieczeństwa Informacji 304 abi@powiat-zlotoryja.pl
2. Karolina Świątkowska Księgowa 201  karolina.swiatkowska@powiat-zlotoryja.pl
3. Kamila Hanysz Główny specjalista 111  kamila.hanysz@powiat-zlotoryja.pl
4. Krzysztof Dudek   76 8782 444  krzysztof.dudek@powiat-zlotoryja.pl
5. Anna Spuriak-Kulas Samodzielny referent 120  anna.spuriak-kulas@powiat-zlotoryja.pl
6. Marzena Sitko Inspektor 111  kadry@powiat-zlotoryja.pl
7. Jacek Grabowski Zastępca kierwonika Wydziału Oświaty, Spraw Społecznych i Współpracy Zagranicznej 315  jacek.grabowski@powiat-zlotoryja.pl
8. Tomasz Chowański Informatyk 208  tomasz.chowanski@powiat-zlotoryja.pl
9. Ada Mikus Podinspektor 306  ada.mikus@powiat-zlotoryja.pl
10. Urszula Dudzic Kierownik wydziału inwestycji i zamówień publicznych 304  urszula.dudzic@powiat-zlotoryja.pl
11. Dorota Falęcka-Kikuła Powiatowy Rzecznik Konsumenta 112  rzecznik@powiat-zlotoryja.pl
12. Beata Borucka Inspektor 211 beata.szerwiel-borucka@powiat-zlotoryja.pl
13. Monika Gudz   306 monika.gudz@powiat-zlotoryja.pl
14. Aleksanda Łuniewska Podinspektor 113 biurorady@powiat-zlotoryja.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Starostwo Powiatowe
Data utworzenia:2015-03-23
Data publikacji:2015-03-23
Osoba sporządzająca dokument:Paweł Skiba
Osoba wprowadzająca dokument:Paweł Skiba
Liczba odwiedzin:1909