Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2020-09-28 ( Imieniny: Libuszy, Wacławy)

Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Złotoryi - Redakcja BIP

Redakcja BIP

L.p Użytkownik Stanowisko Nr tel. wewnętrznego Adres email
1. Tomasz Saluszewski Administrator Systemów Informatycznych 336 tomasz.saluszewski@powiat-zlotoryja.pl
2. Anna Spuriak-Kulas Samodzielny referent 302 anna.spuriak-kulas@powiat-zlotoryja.pl
3. Ada Mikus Podinspektor 330 ada.mikus@powiat-zlotoryja.pl
4. Urszula Dudzic Zastępca kierownika 332 urszula.dudzic@powiat-zlotoryja.pl
5. Kamil Goda Kierownik Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych 331 iod@powiat-zlotoryja.pl
6. Beata Borucka Inspektor 323 beata.szerwiel-borucka@powiat-zlotoryja.pl
7. Monika Gudz Główny Specjalista 332 monika.gudz@powiat-zlotoryja.pl
8. Aleksanda Łuniewska Podinspektor 317 biurorady@powiat-zlotoryja.pl
9. Monika Lesik-Leszczewicz Podinspektor 323 monika.lesik@powiat-zlotoryja.pl

Autor: Kamil Goda

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-03-23 12:00:23przez: Kamil Goda
Opublikowano:2015-03-23 00:00:00przez: Kamil Goda
Zmodyfikowano:2020-09-14 11:48przez: Kamil Goda
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe
Odwiedziny:4608

Rejestr zmian

  • [2020-09-14 11:48:44]Kamil GodaAktualizacja listy redaktorów
  • [2019-08-07 10:48:06]Paweł SkibaAktualizacja

Banery/Logo