Jesteś tutaj: Start / Redakcja BIP

Redakcja BIP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
L.pUżytkownikStanowiskoNr tel. wewnętrznegoAdres email
1. Tomasz Saluszewski
Administrator Systemów Informatycznych 336 tomasz.saluszewski@powiat-zlotoryja.pl
2. Anna Spuriak-Kulas Samodzielny referent 302 anna.spuriak-kulas@powiat-zlotoryja.pl
3. Ada Mikus Podinspektor 330 ada.mikus@powiat-zlotoryja.pl
4. Urszula Dudzic Zastępca kierownika 332 urszula.dudzic@powiat-zlotoryja.pl
5. Kamil Goda Kierownik Wydziału Informatyzacji i Ochrony Danych 331 iod@powiat-zlotoryja.pl
6. Beata Borucka Inspektor 323 beata.szerwiel-borucka@powiat-zlotoryja.pl
7. Monika Gudz Główny specjalista 332 monika.gudz@powiat-zlotoryja.pl
8. Aleksanda Łuniewska Podinspektor 317 biurorady@powiat-zlotoryja.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Starostwo Powiatowe
Data utworzenia:2015-03-23
Data publikacji:2015-03-23
Osoba sporządzająca dokument:Paweł Skiba
Osoba wprowadzająca dokument:Paweł Skiba
Liczba odwiedzin:4423

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2019-08-07 10:48:06Paweł SkibaAktualizacjaRedakcja BIP