Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wtorek, 2023-06-06 ( Imieniny: Laury, Laurentego)

Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Złotoryi - IZ.272.35.2018 Adaptacja pomieszczeń na III i IV piętrze budynku Centrum Dydaktyczno-Socjalnego przy ZAZ w Świerzawie

IZ.272.35.2018 Adaptacja pomieszczeń na III i IV piętrze budynku Centrum Dydaktyczno-Socjalnego przy ZAZ w Świerzawie

„ERL – Educatio Repetitio, Labora – kształcenie ustawiczne osób z niepełnosprawnością”

                                                      

                                                                                                                               Wykonawcy biorący udział

                                                                                                                               w postępowaniu

 

ZAWIADOMIENIE

 O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Powiat Złotoryjski, Pl. Niepodległości 8, 59-500 Złotoryja – Zamawiający - na podstawie art. 93 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1986, z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.: „Adaptacja pomieszczeń na III i IV piętrze budynku Centrum Dydaktyczno-Socjalnego przy ZAZ w Świerzawie”, na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp zostało unieważnione.

Uzasadnienie

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty”.

W powyższym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożono jedną ofertę, której cena znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia i Zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny oferty.

 

 

Autor: Monika Gudz

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-11-07 14:24przez: Monika Gudz
Opublikowano:2018-11-07 00:00przez: Monika Gudz
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Złotoryi
Odwiedziny:967

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo